Firma

Z NAMI KAŻDY KLIENT MOŻE POCZUĆ SIĘ WYJĄTKOWO

Witamy w agencji reklamowej Adforce, dostawcy i producenta materiałów promocyjnych wspierających marketing Twojej firmy. Nasza specjalizacja to gadżety, odzież i druk ale naszą prawdziwą pasją są długopisy, które tworzymy pod specjalne zamówienie naszych Klientów.

Długopisy wciąż cieszą się ogromną popularnością wśród gadżetów, a my dokładamy wszelkich starań aby stały się one także oryginalną wizytówką Twojej firmy. Z nami wyróżnisz się nie tylko dobrą jakością długopisu z pełnym nadrukiem korpusu, ale także jego oryginalnym klipem w indywidualnym kształcie. Klipy 2D i 3D tworzymy od podstaw, według Twojego projektu. Dzięki zaawansowanej technologii, odpowiednim sprzętom pozwalającym na zadrukowanie metodą cyfrową, możemy uzyskać dowolny kształt i kolor klipu. Może on być identyczny z logotypem Twojej firmy bądź reklamować interesujący projekt, który właśnie realizujesz. Najważniejsze jest jednak to, że taki długopis nie będzie tylko kolejnym długopisem, a ze względu na swój ciekawy oraz unikatowy wygląd stanie się praktycznym przedmiotem użytkowania codziennego.

Seria Clip4You to długopisy, które zostaną zapamiętane w świadomości Twoich klientów a Twojej firmie pozwolą na lepszą rozpoznawalność marki bądź produktu. Już dziś sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.